На українсько-угорському кордоні запрацював перший спільний контактний пункт «Захонь» - ДПСУ

14:40, 02 січня 2017

Київ. 2 січня. УНІАН. З 1 січня у тестовому режимі почав працювати спільний контактний пункт «Захонь» у пункті пропуску для автомобільного сполучення «Тиса – Захонь» на угорському боці кордону України з Угорщиною.

Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

«В рамках виконання плану заходів щодо реалізації концепції інтегрованого управління кордонами та співробітництва між адміністрацією Держприкордонслужби України та поліцією Угорщини з 1 січня 2017 року у тестовому режимі розпочато функціонування спільного контактного пункту «Захонь» у пункті пропуску для автомобільного сполучення «Тиса - Захонь» на угорській стороні», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що серед основних завдань, які виконуватиме зазначений центр, є інформаційна взаємодія та обмін повідомленнями між прикордонниками обох країн, а також забезпечення зкоординованості дій під час проведення спільних заходів з охорони українсько-угорської ділянки кордону.

У відомстві зауважили, що на даний час контактний центр близько 3 тижнів функціонуватиме в тестовому режимі, а згодом планується запустити повноцінну роботу першого такого контактного пункту у Закарпатському регіоні.