У Туреччині ідентифіковано жертв нападу на нічний клуб в Стамбулі

12:30, 02 січня 2017

Київ. 2 січня. УНІАН. 27 із 38 ідентифікованих жертв нападу на нічний клуб Reina, який стався у новорічну ніч у Стамбулі, - іноземці, 11 вбитих - громадяни Туреччини.

Про це повідомляє державне турецьке інформаційне агентство Anadolu.

Серед загиблих - 25 чоловіків та 14 жінок, у тому числі сім підданих Королівства Саудівської Аравії, двоє підданих Королівства Марокко, ще двоє - піддані Королівства Йорданії. Троє вбитих - громадян Лівану, ще троє - Іраку. По двоє загиблих походять з Тунісу та Індії. Крім того, серед жертв - громадяни Росії, Кувейту, Канади, Ізраїлю та Сирії. Один загиблий мав подвійне турецько-бельгійське громадянство. Тіло одного вбитого досі не вдалось ідентифікувати.

Турецькій владі поки не вдалося вийти на слід озброєного нападника чи нападників, які скоїли напад на популярний нічний клуб. Імовірно, їм вдалося заховати зброю в одязі, а можливо, і змінити одяг, заявив глава МВС Туреччини Сулейман Сойлу. Пошуки тривають.

Інформагентство Firat, наближене до забороненої у країні Робітничої партії Курдистану, поширило заяву про непричетність курдських угрупувань до нападу на клуб. Поки ніхто не взяв на себе відповідальності за скоєне.

Джерело: http://anadolu.az/

Як повідомляв УНІАН, внаслідок стрілянини у нічному клубі Reina у Стамбулі у ніч на 1 січня загинули щонайменше 39 людей, ще близько 70 дістали поранень. Четверо з поранених - у тяжкому стані. За останніми даними, серед загиблих 24 іноземці. Українських громадян серед них немає.

Досі жодне з терористичних угруповань не взяло на себе відповідальність за напад

Німеччина, ЄС, США та НАТО різко засудили цей напад.