Підстрелений депутатом чоловік стверджує, що Пашинський дістав пістолет і не здійснював попереджувального пострілу в повітря

11:51, 02 січня 2017

Київ. 2 січня. УНІАН. В'ячеслав Хімікус, якому напередодні Нового року народний депутат Сергій Пашинський, прострелив ногу, стверджує, що політик порушував правила поводження із зброєю, і куля випадково влучила в ногу, а не в тулуб.

У коментарі журналісту ТСН чоловік заявив, що нардеп не здійснював попереджувального пострілу вгору, а цілився в груди.

Він зазначив, що випадково опинився біля машини, яка перегородила шлях нардепу в лісі, але зізнався, що був «дещо напідпитку». За його словами, він затримався біля «буса» тому, що водій попросив його допомогти виштовхати машину, яка заглухла.

«Зупиняється «Мерс», опускається вікно: ви, виродки, хоча б лампи включили, що це таке? Кажу: чуєш, якщо є чоловіки - нехай вийдуть, поговоримо. І штовхаємо. Стоїть цей з пістолетом: всім стояти, лежати, у мене в руці пляшка була - я його відразу і огрів. Я вже надивився на сході на таких ... От і все», - розповів постраждалий.

Він наполягає, що депутат першим дістав пістолет, коли йому ще ніхто не погрожував і не наближався до нього. За його словами, депутат цілився в його груди, але через удар пляшкою по голові промахнувся.

Чоловік зазначив, що його дружина чула інцидент із включеною телефонного зв'язку, тому дуже швидко приїхала на місце на своїй машині і пригрозила Пашинському своїм пневматичним пістолетом.

Джерело: http://ru.tsn.ua/politika/pashinskiy-pervym-celilsya-mne-v-grud-podstrelennyy-deputatom-muzhchina-778510.html

Як повідомляв УНІАН, у Київській області стався інцидент між депутатом Пашинським (фракція «Народний фронт») і жителем Васильківського району, в результаті якого Пашинський застосував вогнепальну зброю.

Про це повідомив сам депутат на своїй сторінці Facebook, відповідне повідомлення є і на сайті поліції.

«Вечір перед Новим роком пройшов для мене, на жаль, дуже прикро. Повертаючись близько 17:00 додому, ми з дружиною мало не в'їхали в машину з виключеними габаритами посеред неосвітленої дороги в лісі», - написав Він.

За його словами, він вийшов з автомобіля, щоб сказати людям, які були поруч з машиною, що вони наражають на небезпеку інших водіїв, фактично перегородивши дорогу темної пори доби.

«Прохання бодай включити аварійку несподівано дуже розлютила одного з чоловіків поряд з машиною, як виявилося, дуже нетверезого. Він накинувся на мене з пляшкою в руці і погрозами вбити нас. У мене був пістолет, зробив попереджувальний постріл у повітря. Нападника це не зупинило, він сильно вдарив мене пляшкою по голові, я впав на землю. Мені вдалося зупинити кривдника, лише, коли я лежав, вистрілив йому в ногу», - розповів Пашинський.

«Ми перев'язали йому рану, тут же викликали «швидку» і поліцію», - додав депутат.

За його словами, він почувається добре, а нападник перебуває в лікарні: «Я майже в нормі. Нападник у лікарні приходить до тями. Поліція розбирається, що це було».