П’яний бойовик під час сварки підірвав гранатою чотирьох окупантів, ще двох поранено - розвідка

19:46, 01 січня 2017

Київ. 1 січня. УНІАН. П’яний бойовик під час сварки між офіцерським та рядовим складом РФ на території тимчасово окупованого Донбасу підірвав ручною гранатою чотирьох окупантів, ще двох поранено.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Як зазначили у відомстві, незважаючи на посилення російським окупаційним командуванням заходів щодо підтримання військової дисципліни та контролю за особовим складом, у з’єднаннях та частинах 1 і 2 АК продовжуються випадки дезертирства та небойових втрат внаслідок зловживання алкогольними напоями.

«31 грудня 2016 року в 9-му окремому штурмовому мотострілецькому полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК під час сварки між офіцерським та рядовим складом один з військовослужбовців, який перебував у стані алкогольного сп’яніння, застосував ручну гранату, внаслідок чого чотирьох окупантів вбито (з них – одного офіцера), ще двох поранено», - йдеться у повідомленні.

За даними розвідки, станом на 1 січня 2017 року в 7-й окремій мотострілецькій бригаді (Брянка) 2 АК близько 14 відсотків військовослужбовців вважаються такими, що самовільно залишили розташування підрозділів.

«З метою попередження неправомірних дій щодо цивільного населення тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей командуванням Центру територіальних військ (Новочеркаськ) Південного ВО (Ростов- на Дону) ЗС РФ наказано вилучити особисту зброю (пістолети) в офіцерського складу 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК на час новорічних та різдвяних свят», - додали в розвідці.