Саакашвілі заявляє, що, незважаючи ні на що, вірить у краще майбутнє і світлу перспективу Грузії

17:20, 01 січня 2017

Київ. 1 січня. УНІАН. Колишній президент Грузії Міхеіл Саакашвілі заявляє, що, незважаючи ні на що, незважаючи на своє власне вигнання, як ніколи вірить в краще майбутнє і світлу перспективу Грузіїу

Відеозапис звернення, в якому Саакашвілі вітає населення Грузії з наступаючим Новим роком, розміщений в мережі Facebook, передає Грузія Online.

Саакашвілі бажає кожної грузинської сім'ї щастя, успіху і гарного настрою.

«Ви пам'ятаєте, що в роки мого президентства, в ході свого звернень я говорив про великий розвиток, великий успіх, великий прогрес, про ті величезні кроки, які в ті роки робила Грузія. Тодішній наш розвиток був гідним наслідування і для деяких - предметом заздрості, не тільки на пострадянському просторі, а й для багатьох у світовому масштабі. Потім все це разом зупинилося, а багато і пішло назад», - сказав він.

За його словами, він знає, що дуже багато грузинських родин бідують, що у багатьох втрачається перспектива і надія на майбутнє.

«Але хочу сказати вам - незважаючи ні на що, незважаючи на своє власне вигнання, як ніколи вірю у краще майбутнє і світлу перспективу Грузії, оскільки у ті роки ми побачили, що грузини здатні на будівництво, можуть створювати щось особливе і невпинно трудитися і боротися для своєї країни. Ми це побачили, і ніщо не змусить нас це забути. Нам не зможуть нав'язати безнадійність ... Хочу сказати вам - все вийде, якщо ми повіримо в наші сили. Наші кращі дні попереду», - заявив екс-президент Грузії.

Джерело: http://www.apsny.ge/2017/pol/1483319039.php