Посольство України в Туреччині просить українців дотримуватися правил безпеки у зв’язку з терактом у Стамбулі

13:06, 01 січня 2017

Київ. 1 січня. УНІАН. Посольство України в Турецькій Республіці просить українців дотримуватися правил безпеки у зв’язку з терактом у Стамбулі.

Про це відомство повідомило у Facebook.

«У зв’язку з терактом, що відбувся в Стамбулі 1 січня 2017 року, вчергове звертаємо увагу громадян України, які перебувають або планують відвідати Туреччину, на необхідності дотримання правил безпеки, а також рекомендацій МЗС України і посольства», - йдеться у повідомленні.

Зокрема, амбасада наполегливо рекомендує уникати без зайвої потреби тривалого перебування в транспортних терміналах (аеропорти, морські порти, залізничні та автобусні вокзали), на вузлових зупинках громадського транспорту, обмежити відвідування адміністративних будівель, великих торговельно-розважальних комплексів, ресторанів, кафе, нічних клубів.

Крім того, українців у Туреччині закликають постійно стежити за новинами щодо розвитку ситуації в країні та місці перебування, неухильно виконувати всі законні вказівки та рекомендації правоохоронних органів і місцевої влади, завжди мати при собі документи, які посвідчують особу.

В повідомленні зазначається, що у разі потрапляння у надзвичайну ситуацію, загрози життю та здоров’ю громадянам України слід невідкладно звертатися до посольства України в Туреччині за номером телефону: +90 533 307 72 32, або генерального консульства України в Стамбулі за номером телефону: +90 530 612 55 77, або на цілодобову «гарячу лінію» МЗС України: +38 044 238 16 57.

Як повідомляв УНІАН сьогодні, у Стамбулі в новорічну ніч внаслідок стрілянини у нічному клубі загинули 39 людей, з них 16 - іноземні громадяни. Поранено 69 осіб.

Нічний клуб Reina - один із найбільших у Стамбулі - розташований в історичному районі міста Ортакей. На момент атаки в ньому перебували понад 500 осіб.