Турчинов: 2017-й повинен бути роком наших перемог, єдності та зростання сили і могутності України

12:24, 01 січня 2017

Київ. 1 січня. УНІАН. Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов заявляє, що 2017-й повинен бути роком наших перемог, єдності та зростання сили і могутності України.

На цьому він наголосив у своєму новорічному вітанні українцям, повідомляє прес-служба РНБО.

«Зовсім скоро 2016 рік стане історією. Він був надзвичайно складним для всіх: для нашої держави, для наших громадян, і насамперед, - для воїнів, які стоять на передньому краї нашої оборони», - зауважив Турчинов.

За його словами, «у 2016 році, вперше за три роки війни, ми не поступились жодним метром своєї землі агресорові».

«Навіть навпаки, крок за кроком, системно виштовхуємо їх з нашої території. Це лише початок, і наступний, 2017 рік, повинен бути роком наших перемог, нашої єдності та зростання сили й міці України!», - підкреслив секретар РНБО.

«Новий рік – це завжди надія на оновлення і зміни, це завжди очікування чудес та святкове піднесення. Бажаю, щоб 2017 Новий рік для вас сповнився добрими справами, яскравими подіями, позитивними емоціями та новими здобутками. Нехай він увійде у ваші оселі з миром, достатком та процвітанням. Любові вам і щастя! Нехай Господь благословить ваші родини і нашу Україну!», - додав Турчинов.