Порошенко: Бездумне політичне протистояння може зробити Україну здобиччю агресора

00:02, 01 січня 2017

Київ. 1 січня. УНІАН. Президент України Петро Порошенко вважає, що бездумне політичне протистояння може повернути економіку назад, в піке, політику - занурити в анархію, а країну зробити здобиччю агресора.

Про це йдеться у новорічному зверненні президента до українського народу.

«Ми зміцнили нашу обороноздатність. Впоратися із завданням вдалося без мобілізації. Армія стає контрактною, а захисник Вітчизни – одна із найшляхетніших професій», - заявив Порошенко.

«Вперше в історії не купили жодного кубометра газу з Росії – і це великий крок до енергетичної незалежності», - додав президент.

За його словами, українці як єдиний народ раділи перемозі Джамали на Євробаченні, величезному успіху українських паралімпійців і медалям олімпійців в Ріо-де-Жанейро, влучним ударам наших боксерів.

«Прийдешній рік – особливий. Це – рік століття Української національної революції. Та тоді українці, замість того, щоби згуртуватися проти зовнішніх загроз, воювали між собою. І зараз, якщо не зробити висновків, бездумне політичне протистояння може легко повернути економіку назад, в піке. Політику – занурити в анархію, а країну зробити здобиччю агресора», - переконаний глава держави.

«Про найважливіші уроки історії не варто забувати навіть у новорічну ніч. Я зробив висновки. Чужих помилок не повторю, та й іншим не дам», - зауважив Порошенко.