Порошенко заявляє про відновлення економічного зростання та обіцяє в новому році збільшити доходи українців

00:00, 01 січня 2017

Київ. 1 січня. УНІАН. Президент України Петро Порошенко заявляє про відновлення економічного зростання і обіцяє в новому році тримати курс на збільшення доходів українців.

Про це йдеться у новорічному зверненні президента до українського народу.

«Дорогі українці! Не лише діти, а кожен з нас, незалежно від віку, вірить в диво. Особливо в цей святковий час, який починається ще з Святого Миколая та завершується аж Водохрещем. Особливо в цю ніч, коли настає Новий рік і переповнює наші серця радістю, вірою, надією», - заявив він.

За словами президента, приводів для оптимізму сьогодні більше, ніж рік тому. «Легко ще не буде, але й найгірше в економіці – позаду», - зауважив глава держави.

«Ми подолали шок від руйнування частини індустріального потенціалу, спричиненого військовою агресією…Так само, як і від ворожого закриття Росією ринку для наших товарів, від торговельної та транспортної блокади», - заявив Порошенко.

«Ми адаптували наше господарство до нових умов. Нам вдалося відновити економічне зростання. І це дозволяє в Новому році тримати курс на збільшення доходів українців», - переконаний президент.