П'ять секс-поз для безболісного проникнення (фото 18+)

09:10, 7 листопада 2019
29733
0

Біль і дискомфорт при вагінальному сексі можуть виникати з різних причин. Вагінізм, ендометріоз й вульводинія можуть завдавати незручності навіть у тих ситуаціях, коли жінка дуже збуджена.

Якщо ви з тих дівчат, кому проникаючий секс не завжди дається легко, ось пози, в яких вам буде комфортно / фото pixabay
Якщо ви з тих дівчат, кому проникаючий секс не завжди дається легко, ось пози, в яких вам буде комфортно / фото pixabay

Секс зовсім не обов'язково припускає проникнення. Але якщо хочеться саме вагінального сексу з пенітрацієй, ось кілька кутів та позицій, в яких жінка зможе контролювати глибину й інтенсивність.

Добірку секс-поз склали експерти Cosmo.

Богиня

Обов'язково додайте додаткові "активності", які в принципі не передбачають проникнення. Оральна й мануальна стимуляція клітора та статевих губ може бути прийнятною альтернативою "класичного" сексу. Руками та язиком теж можна проникнути, просто набагато м'якше і делікатніше.

фото cosmo.ru
фото cosmo.ru

Наїзниця

Жінка стає на коліна над членом партнера й дуже повільно опускається на нього, допомагаючи собі руками. Перевага цієї позиції в тому, що все залежить тільки від неї: глибина, інтенсивність, кут. Мінус у тому, що досить складно «утримувати себе», тому потрібно попросити партнера підставити руку, щоб можна було на неї спертися.

фото cosmo.ru
фото cosmo.ru

"Безпечна" ложечка

Якщо у партнера довгий член, який упирається у матку, то поза наїзниці - не ваш варіант. А ось «ложечки» підійдуть. Жінка лягає на бік, підібгавши коліна. Ця позиція не передбачає глибокого проникнення й швидких рухів. Все буде максимально дбайливо і делікатно.

фото cosmo.ru
фото cosmo.ru

"Трикутна" вежа

Секс у позі "догі-стайл" часто припускає рухи, які можуть розтягнути ендометріоїдну тканину, й це може викликати хворобливі відчуття. Але якщо жінка стане на лікті й прогнеться в попереку, справа піде набагато легше.

фото cosmo.ru
фото cosmo.ru

Покладися на мене

Секс у позиції стоячи майже ніколи не буває глибоким — його можна зробити таким, якщо жінка нахилиться вперед, спершись ліктем, наприклад, об стіл. Ця поза спрацює так, як треба, якщо у вас незначна різниця в зрості або її немає зовсім.

false

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Теги: #секс
Канзас, США
-4°
Погода Хатчінсон - ясно і безхмарно
65 %
727 мм
7.8 м/с
4 %
Стрічка новин
Deprecated block
+
Продолжая просматривать unian.net, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять