Лідери ЄС схвалили план стимулювання економіки

13:51, 12 грудня 2008
0
0

Заходи зі стимулювання економіки в 2009 році передбачатимуть зменшення податкового навантаження, скорочення бюджетних видатків, а також кредитування приватного сектору, та сприяння розвитку малого та середнього бізнесу.

Брюссель. 12 грудня. УНІАН. Лідери ЄС підтримали план стимулювання економіки на рівні близько 1,5% ВВП в 2009 році.

Як передає власний кореспондент УНІАН в Брюсселі, про це повідомив сьогодні на брифінгу прем`єр-міністр Великобританії Гордон БРАУН.

«Ми сьогодні одностайно підтримали амбіційний план стимулювання економіки на рівні близько 1,5% ВВП, або близько 200 млрд. євро», - сказав він.

Британський прем`єр зазначив, що заходи зі стимулювання економіки в 2009 році передбачатимуть зменшення податкового навантаження, скорочення бюджетних видатків, а також кредитування приватного сектору, та сприяння розвитку малого та середнього бізнесу.

«Це наша відповідь тим, хто казав: ви нічого не робите, це наша відповідь тим, хто казав: дайте рецесії розвиватисія так, як вона розвивається», - сказав Г.БРАУН.

Британський прем`єр зазначив, що протягом останніх тижнів ніхто в Європі не вірив, що лідерам країн-членів вдасться домовитися хоча б про 1% підтримки.

«Європа повністю об`єднана», - наголосив він.

Прем`єр також зазначив, що ці заходи Євросоюзу будуть скоординовані з відповідними заходами, що здійснюються в США для того, щоб світ мав спільну відповідь на поточну фінансову кризу.

Як повідомляв УНІАН, 26 листопада Єврокомісія запропонувала план стимулювання економіки на рівні 1,5% річного ВВП, або близько 200 млрд. євро протягом наступного року. Згідно з пропозиціями Єврокомісії, ці гроші мають піти на кредитування бізнесу та полегшення фіскального навантаження на нього.

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Теги:
Віргінія, США
+ 12 °
Хмарно з проясненнями
Погода Стерлінг на місяць
50 %
743 мм
9.3 м/с
2 %
Стрічка новин
Deprecated block
+
Продолжая просматривать unian.net, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять