
На вихідних в Україні ще зберігатиметься доволі комфортна погода з періодичними дощами, а вже з початком нового тижня температура різко підвищиться. Про це свідчить прогноз синоптикині Наталки Діденко.
За її даними, у неділю короткочасні грозові дощі пройдуть місцями у західних та північних областях, а ввечері 20 липня ймовірний дощ на Луганщині. Решта території України завтра перебуватиме у сухій погоді.
Температура повітря 20-го липня особливо не зміниться. Однак стовпчики термометрів все ж почнуть підніматися.
"У понеділок у більшості областей України - стрибок до спеки, окрім західних областей, де у вівторок, навпаки, буде прохолодно", - повідомила експертка з погоди.
Погода у Києві
У столиці, за даними Наталки Діденко, 19 й 20 липня є ймовірність періодичних короткочасних дощів із грозами. Температура повітря у денні години впродовж вихідних ще порадує комфортом, +20...+23 градуси.
Штормове попередження 19 липня
У суботу, 19 липня, в окремих регіонах України прогнозують складні погодні умови - з опадами та грозами. Про це попереджає Український гідрометцентр.
Так, сильні дощі очікуються на території Волинської, Рівненської, Житомирської та Харківської областей.
Крім того, у східних областях, а також у Запорізькій, Дніпропетровській та Сумській прогнозуються грози, місцями можливий град і шквалисте посилення вітру до 15–20 м/с.