REUTERS

Зокрема, у додатку по постанови міститься перелік найменувань населених пунктів, що належать і не належать до окремих районів Донецької та Луганської областей, де запроваджується особливий порядок місцевого самоврядування.

Всього у додатку 85 назв залізничних станцій, роз’їздів, перехресть доріг та їх географічні координати.

У пояснювальній записці до проекту постанови зазначається, що це визначена Генеральним штабом Збройних сил України лінія з прив’язкою до місцевості, розроблена на підставі доповнення до мінського меморандуму від 19 вересня 2014 року.

Читайте такожВ суперечки коаліції включився Порошенко, викликавши до себе лідерів фракцій

Необхідність прийняття постанови зумовлена потребою невідкладного вжиття заходів щодо створення умов для дальшої реалізації мирного плану президента України, мінського протоколу від 5 вересня 2014 року, мінського меморандуму від 19 вересня 2014 року і мінського «Комплексу заходів» від 12 лютого 2015 року, зазначається у пояснювальній записці.

З повним переліком насенених пунктів можна ознайомитись тут.

Як повідомляв УНІАН, сьогодні вранці перший віце-спікер Андрій Парубій оголосив, що засіданні ВР розпочнеться о 12.00, оскільки продовжуються консультації щодо питань порядку денного. Потім засідання було перенесено на 16.00.

У той же час, перший заступник керівника фракції «Блоку Петра Порошенка» Ігор Кононенко раніше заявив, що в коаліції немає узгодженої позиції з питання особливого статусу територій в зоні бойових дій.

Мапа: Українська правда

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram