Представник президента прояснив питання щодо "подачі води" в Крим / фото УНІАН

Представник президента України в АР Крим Антон Кориневич прокоментував «спекуляції щодо можливого відновлення водопостачання до Криму».

На своїй сторінці у Facebook він написав що «ця інформація не відповідає дійсності».

Читайте такожСтав відомий головний кандидат на посаду міністра тимчасово окупованих територій

«У зв‘язку з появою у ЗМІ чергових спекуляцій щодо можливого відновлення водопостачання до Криму і пов’язаного з цим «візиту комісії з Києва», відзначимо, що ця інформація не відповідає дійсності», – зазначив Кориневич.

Він анонсував, що 11-12 лютого відбудеться виїзне засідання Комітет Верховної Ради України з прав людини до Херсонської області з метою ознайомлення з питаннями, пов‘язаними з тимчасово окупованими територіями АР Крим та м. Севастополь.

«В ході цього візиту заплановано візит на КПВВ «Каланчак» і логічно під час цього візиту відвідати також дамбу перекритої ділянки Північно-Кримського каналу, оскільки дамба знаходиться в безпосередній близькості до КПВВ. Ніхто ні про яке відновлення водопостачання не говорить, вода з каналу піде в Крим тільки після деокупації. Жодної води до деокупації. Виїзне засідання Комітету ніяк не пов‘язане з питанням водопостачання, а має на меті ознайомлення з ситуацією біля адмінмежі з тимчасово окупованою АР Крим. Тим, хто спекулює на кожному кроці, варто, нарешті, почати займатися справами і перестати всюди шукати зраду», – наголосив Кориневич.