Ігор Коломойський / REUTERS

Бізнесмен Ігор Коломойський виграв суд у екс-голови НБУ Валерії Гонтаревої у справі про захист його честі, гідності і ділової репутації. 

"Позов Коломойського Ігоря Валерійовича до Гонтаревої Валерії Олексіївни, Товариства з обмеженою відповідальністю "Київський інститут проблем управління імені Горшеніна" про захист честі, гідності та ділової репутації - задовольнити в повному обсязі", - йдеться в ухвалі Шевченківського районного суду м. Києва за 30 березня. 

Відповідне рішення, яке є у розпорядженні УНІАН, ухвалене суддею Іриною Макаренко.

Відео дня

"Визнати недостовірною та такою, що порушує особисті немайнові права Коломойського Ігоря Валерійовича інформацію, поширену 18 вересня 2019 р. на веб-сайті lb.ua  за адресою в мережі Інтернет  https://lb.ua/news/2019/09/18/437580_valeriya_gontareva_vsya_brigada.html в інтерв'ю Гонтаревої Валерії Олексіївни під заголовком: "Валерия Гонтарева: "Вся эта бригада, они не просто травят меня, но делают это нагло и еще стебутся (...)", - ухвалив суд. 

Також суд вирішив стягнути з Інституту Горшеніна і Гонтаревої в рівних частках на користь Коломойського судовий збір в розмірі 2305,20 грн. 

Нагадаємо, екс-голова Нацбанку восени 2018 року покинула Україну і перебуває в Лондоні. В ніч на 17 вересня будинок Гонтаревої під Києвом підпалили. Екс-глава НБУ пов'язала це з ще двома інцидентами, які відбулися раніше: ДТП, в якій її збила машина і підпалом автомобіля її невістки в Києві.