Неділя,
20 серпня 2017
Наші спільноти

Депутат Портнов пропонує скасувати рішення ВР у зв`язку з його фальсифікацією

 

Народний депутат України Андрій ПОРТНОВ вніс до Верховної Ради проект постанови про скасування рішення Верховної Ради прийняти за основу проект Закону про внесення змін до Закону «Про господарські товариства», відповідно до якого пропонується зменшити кворум, необхідний для проведення зборів акціонерів, до 50% плюс одна акція у зв`язку з «фальсифікацією цього рішення».

Про це А.ПОРТНОВ повідомив УНІАН.

За його інформацією, даний законопроект зареєстрований у ВР 9 жовтня.

Як зазначив народний депутат, підставою для скасування даного законопроекту є той факт, що запропонована профільним комітетом нова редакція частини другої законопроекту істотно відрізнялася від тієї, яка була внесена до цього народним депутатом Юрієм ВОРОПАЄВИМ. Зокрема, вона передбачає різний механізм застосування цього закону для підприємств державної форми власності і підприємств інших форм власності. «Таким чином, на розгляд Верховної Ради був винесений зовсім інший законопроект, ніж той, який був розданий народним депутатам 11 липня», - зазначив А.ПОРТНОВ.

За його словами, таким чином був порушений регламент Верховної Ради.

Як повідомляв УНІАН, Верховна Рада України 5 жовтня прийняла в першому читанні проект закону «Про внесення змін до Закону України «Про господарські товариства», відповідно до якого передбачається знизити планку кворуму на зборах акціонерів до 50% плюс одна акція.

За даний законопроект проголосували 236 із 435 народних депутатів, зареєстрованих у залі.

 

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку