Росія тріщить по швах / фото REUTERS

В Росії йде системний швидкий процес дезінтеграції. Це не означає, що завтра вийдуть сотні тисяч на Манежну площу в Москві. 

Як зазначив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк у новому випуску програми "Аргумент", суспільство уклало з Російською державою незримий пакт делегації своїх прав і свобод.

"У відповідь обіцяли абсолютну безпеку і відчуття "великої" країни, а за фактом люди сидять у злиднях, туалети на вулиці, немає кар'єрних можливостей. Раніше держава це продавала, а зараз люди розуміють, що це були абстрактні міфи. Воно тріщить по швах, оскільки не здатне зі своїми людьми нормально розмовляти", - упевнений Подоляк.

За його словами, у РФ не здатні виразно пояснити своїм громадянам чому "велика держава" програє маленькій Україні, яка несамовито захищає свою свободу. Дезінтеграція наростає.

"Починаються переділи і взаємні звинувачення в елітах, пошук наступників. Зараз Пригожин активно всім доводить, що він пропорційний Путіну і через якийсь час буде готовий його замінити. Всі чекають одного з проявів демократії, коли люди виходять на вулицю, але в Росії цього не буде. Там в один момент станеться те, що сталося в Херсоні - влада розбіжиться. Тоді на невизначений час там почнуться стихійні процеси управління. Патріотичні канали в Росії змінили риторику. Вони кажуть, що Україну потрібно знищити, але ці ж канали показують, що Путін - абсолютний лузер. Він - аутсайдер, який провалився. Суб'єкт на прізвище Дугін заявив, що цар повинен заплатити за провали своїм життям. Це надзвичайно важлива симптоматика дезінтеграції в усіх напрямках", - зазначив Подоляк. 

Державний переворот у Кремлі неминучий. Це буде як втеча з Харківської або Херсонської області, впевнений Подоляк.

"Це навіть не питання державного, а питання внутрішньоелітного перевороту. Він може відбутися швидше, ніж всі очікують. Це буде як втеча з Харківської або Херсонської області, тобто всі будуть чекати, що Росія ще щось може зробити, а вона може тільки трохи використовувати ракети і "посмикати" Іран. Цей державний переворот вже зав'язаний і вже вирує", - говорить радник глави ОП.

Переворот в Росії: що відомо

Журналіст і блогер Майкл Накі раніше заявляв, що у РФ зростає невдоволення серед мобілізованих росіян, однак поки невідомо, чи переросте це в переворот.

 Радник глави МВС Антон Геращенко упевнений, що не можна виключати можливість повалення Путіна з президентського поста в результаті перевороту. Для цього має загинути більше росіян.

Вас також можуть зацікавити новини: