П'ятниця,
22 вересня 2017
Наші спільноти

Розумні годинники допомагають економити в магазинах

Компанія inCust випустила віртуальну бонусну картку для Apple Watch і Android Wear. 

Тепер, щоб отримати бали по програмі лояльності або сплатити частину покупки накопиченими за неї бонусами, прогресивним власникам гаджетів достатньо показати екран свого годинника з запущеним додатком inCust. Продавець зчитує унікальний QR-код і операція завершується.

Розробники програми inCust

продовжують свою «програму утилізації» знижкових, бонусних пластикових карт. Сьогодні їх розсип замінює один додаток inCust, який встановлюється і на смартфон, і тепер на «розумні» годинник. У власників наручного гаджета відпадає необхідність діставати телефон при купівлі та отриманні бонусних балів або витраті їх на оплату.

«Сучасний покупець вже не бажає носити з собою десятки пластикових карт або встановлювати незліченні мобільні додатки по різним програмам лояльності», — констатує керуючий партнер Максим Роньшин, — «з огляду на настрої користувачів, ми створюємо продукт, з яким підприємці спрощують комунікацію зі своїми клієнтами без будь-яких вкладень». Установка і налаштування програми inCust «під ключ» займає кілька годин, для управління їм вистачає смартфона. У свою чергу споживачі товарів і послуг, де б вони не знаходилися, завжди мають при собі «віртуальну картку», прив'язану до номера мобільного телефону, яку, ніколи не втратиш і не забудеш вдома.

За допомогою віртуальної карти, синхронізованої з годинником, користувач може подивитися історію покупок в різних точках, уточнити, скільки бонусів знаходиться на бонусних рахунках по кожній з програм лояльності, в яких він бере участь. Тобто, для користувачів зручність використання програми очевидна, але що отримує при цьому бізнес?

Як каже Максим Роньшин, кожен власник бізнесу мріє про те, щоб без витрат залучати клієнтів в запропоновану ним програму лояльності. Використовуючи inCust, підприємець налаштовує її і запускає за кілька годин. При цьому не потрібно друкувати і поширювати пластикові картки, купувати  обладнання, оскільки термінал підходить для будь-якого смартфона або планшета.

Випуск програми для годинників Apple iWatch і Android Wear — це частина запланованоїї роботи команди inCust по створенню «комунікаційного хаба». За задумами розробників, покупці, які люблять отримувати і витрачати бонуси, отримають можливість одночасно бути учасниками декількох програм лояльності, маючи спільний ідентифікатор — номер свого мобільного телефону. Це схоже на гаманець з кількома відділеннями. При цьому бізнес отримує готову рекламну платформу всередині мобільного додатка, в якій можна заохочувати постійних покупців подарунками, платити за рекомендацію друзям, отримувати безпосередньо відгуки по роботі. З огляду на, що карта єдина, а багато різних програм лояльності, формується єдиний простір для спеціальних пропозицій. Цей простір дає нові можливості при міжпартнерській взаємодії, наприклад, обслуговуючись на СТО, отримати знижку на автомийку. На сайті www.incust.com можна спробувати наживо одну з популярних безкарткових схем.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку