Середа,
23 серпня 2017
Наші спільноти

ФДМУ уклав договори про конфіденційність щодо «Комсомольського рудоуправління»

 

Фонд державного майна України уклав договори про конфіденційність наданої інформації щодо ВАТ «Комсомольське рудоуправління» з п’ятьма потенційними покупцями. Про це УНІАН повідомили в прес-службі ФДМУ.

Як зазначили в прес-службі, потенційним покупцям видані пакети документації про конкурс і дозволи на відвідини ВАТ.

Як повідомляв УНІАН, Фонд держмайна 6 вересня оголосив конкурс із продажу держпакета ВАТ «Комсомольське рудоуправління» у розмірі 38,14% статутного фонду.

Довідка УНІАН. ВАТ «Комсомольське рудоуправління» є найбільшим в Україні виробником флюсового вапняку для металургійних підприємств. Експлуатує два кар`єри - Центральний і Жеголевськіий і дві дробильно-збагачувальні фабрики.

У березні 2002 року Кабінет Міністрів вилучив із статутного фонду ДАК «Укррудпром» 100% акцій Комсомольського рудоуправління і передав їх в управління на п`ять років меткомбінату ім. Ілліча.

У жовтні 2004 року ВАТ «Комсомольське РУ» збільшило статутний фонд на 85 млн. грн. до 284,914 млн. грн., випустивши 8,5 млн. простих іменних акцій номіналом 10 грн. Весь обсяг додаткової емісії викупило ВАТ «ММК ім. Ілліча», якому до цього належало 43,019% акцій підприємства (8,6 млн. акцій).

Станом на 10 жовтня 2005 р., за даними АРІФРУ, 60,018% акцій ВАТ «Комсомольське РУ» належить ВАТ «ММК ім. Ілліча», 39,982% - Фонду державного майна.

 

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку