Елтон Джон, який живе в гей-шлюбі, через 20 років розповів про невдалу спробу побудувати "традиційну" сім'ю

14:55, 22 вересня 2017
Суспільство
29 0

Сер Елтон відчайдушно намагався побудувати стосунки з жінкою, звукоінженером Ренатою Блауел, і навіть одружився. Пара побралася в 1984 році в Австралії.

East News Девід Ферніш і Елтон Джон

Британський співак Елтон Джон вже понад 20 років живе щасливо зі своїм партнером, канадським режисером Девідом Фернішем.

Але колись сер Елтон відчайдушно намагався побудувати стосунки з жінкою, звукоінженером Ренатою Блауел, і навіть одружився на ній. Пара побралася в 1984 році в Австралії.

Своїми спогадами про роман з Ренатою музикант поділився на сторінці в Instagram. Зараз співак перебуває в Австралії, куди приїхав зі своїми шоу, пише ТСН.

Читайте такожПутін таки поговорив телефоном з Елтоном Джоном

"Багато років тому я вибрав Австралію для свого весілля з прекрасною жінкою, до якої я відчував величезну любов і захоплення. Я найбільше хотів бути добрим чоловіком, але я заперечував те, ким я був насправді, і це принесло моїй дружині смуток і змусило мене відчувати величезну провину і співчуття", - написав Елтон Джон.

Музикант додав, що для того, щоб бути гідним чиєїсь любові, потрібно бути чесним перед собою і своїм партнером.

Незабаром, ділиться Елтон Джон, він зустрів Девіда Ферніша, з яким може бути повністю собою.

"Майже 24 роки тому я зустрів людину, з якою можу бути повністю собою. Коли ми одружилися в 2014-му, було таке відчуття, що цей факт прийняв світ. Для Девіда і мене, можливість відкрито любити і бути вірними один одному, і те, що це визнається і прославляється, додає життя справжній сенс", - запевнив артист.

Підсумував свій пост Елтон Джон словами, що Австралія, яку він дуже любить, нарешті оцінить і прийме чесність та відвагу, якої вимагає від людей гей-шлюб.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter