Четвер,
17 серпня 2017
Наші спільноти

MEDOFF продаватиметься в торговій мережі TALLINK AS Group і Silja Line

 

Естонська судноплавна компанія  TALLINK AS Group і  компанія «Союз-Віктан» в грудні 2006 року, підписали договір, згідно з яким продукція торгової марки Medoff продаватиметься в торговій мережі компанії  TALLINK AS Group і Silja Line.

Про це УНІАН повідомили в прес-службі компанії «Союз-Віктан».

 «Підписання цього договору – це серйозний крок, направлений на збільшення продажу  наших напоїв  в секторі безмитної торгівлі (Duty Free). Це дозволить ознайомити  споживачів з північної Європи з нашою продукцією», - відзначив бренд-менеджер   торгової марки Medoff Сергій КОРОЛЬЧУК.

За його словами, такі країни, як Фінляндія, Швеція, Естонія і Латвія мають свої  сталі традиції споживання горілки. Зокрема, декілька міжнародних горілчаних марок родом  з цього регіону. «Саме тому, продаж на території Прибалтики і Північної Європи для нас дуже важливі і перспективні», - додав бренд-менеджер.

У повідомлення наголошується, що торгові мережі  TALLINK AS Group і Silja Line об`єднує в собі митну (Duty Paid) і безмитну (Duty Free) зони торгівлі  в країнах  Євросоюзу:  на території Прибалтійських  і Скандінавських країн.

При цьому, в повідомлення також зазначено, що усвідомлюючи специфіку європейського ринку, компанія «Союз-Віктан» свідомо зробила ставку на Medoff. Головна відмінність горілки Medoff від всіх інших, полягає в особливій м`якості, яка досягається через застосування запатентованої в Україні унікальної технології пом`якшення медом ®. Мед, при цьому, виконує функцію природного адсорбенту, притягаючи до себе як магніт всі мікровключення  водоспиртної суміші. В результаті виходить кришталево  чиста і прозора горілка, без присмаку меду, що володіє м`яким смаком і тонким ароматом. Стильний дизайн і органолептичні властивості напою гармонійно вписуються в сучасні переваги європейців.

Як відомо, за даними британського рейтингу виробників алкоголю «Drink International», міжнародний бренд   Medoff  увійшов (у 2005р.) до п`ятірки  світових горілчаних брендів, які швидко зростають.   

ТМ«Medoff» - бренд №2 в світі по темпах зростання в 2005 році згідно рейтингу американського журналу «IMPACT: Global News and Research for Drinks Executive» (США)

Горілки під Торговою маркою «MEDOFF» виготовляють за спеціальною технологією пом`якшення  медом. Технологія розроблена ще в 1902 році і запатентована британською компанією «Medkoff Company LTD» в багатьох країнах світу.

У виготовленні горілки також використовуються унікальні добавки, які вперше використані в світовому виробництві алкогольних напоїв: прополіс, бджолине маткове молочко, «дикий мед» та квітковий пилок.

 

 

 

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку