Четвер,
17 серпня 2017
Наші спільноти

Переможцем акції ПриватБанку «7 кроків до Європи» став студент з Миколаєва

 

Переможцем акції ПриватБанку «7 кроків до Європи», підсумки якої було підбито 14 грудня, став студент з Миколаєва. Про це УНІАН повідомили в прес-службі банку.

Згідно з наданою інформацією, переможець акції зможе відвідати одну з країн Східної Європи разом із другом або родичем.

Як говориться в повідомленні, в розіграші туристичної поїздки взяли участь всі власники пластикових карт Приватбанку «Крок у майбутнє», які в період акції – з 1 вересня по 7 жовтня – не менше семи разів розплатилися своєю картою в торгово-сервісній мережі. Сума кожної транзакції повинна була бути не менш як 7 гривень.

Також шанс відкрити для себе нову країну одержали всі ті, хто відкрив карту «Крок у майбутнє» і вніс на рахунок не менш як 70 гривень.

Щоб взяти участь в розіграші додаткових призів, достатньо було відкрити в період акції таку карту.

В акції взяли участь 18 тисяч студентів.

Додатковими призами стали мобільні телефони і пластикові карти ПриватБанку «Найкращий подарунок» із зарахованими на них грошовими сумами в 100 грн. Кожна з цих карт щомісячно бере участь в розіграші цінних призів – від побутової техніки до автомобілів.

Володарями мобільних телефон стали студенти з Дніпропетровської області і Закарпаття, а карти «Найкращий подарунок» знайшли своїх власників серед студентів з Херсона, Запоріжжя, Дніпропетровська і Києва.

Підбиття підсумків і визначення переможців акції відбулося в Дніпропетровську, в Національній металургійній академії України, студенти якої були одними з найактивніших учасників акції.

Студенти ж увійшли і до наглядової комісії, яка стежила за правильністю проведення розіграшу.

Як повідомляє прес-служба, з посиланням на заступника голови правління ПриватБанку Юрія КАНДАУРОВА, сьогодні картами «Крок у майбутнє» користуються 65 тисяч студентів по всій Україні, 12 тисяч таких карт було відкрито в період акції.

Ще одним сюрпризом акції стала програма «Cash back bonus».

Всім, хто в період акції зробив не менше 7 транзакцій на суму від 7 гривень за картою «Крок у майбутнє», банк повернув 7% від витраченої суми.

Довідка УНІАН. На сьогодні мережа банківського обслуговування ПриватБанку включає 2 тис. 280 філіалів і відділень по всій території України. Банк обслуговує 10,7 млн. рахунків фізичних осіб, обсяг залучених банком коштів від громадян досяг 13,1 млрд. грн. Банком емітовано понад 11,6 мільйони карт, в мережі обслуговування карт працює 3 тис. 344 банкомати і 24 тис. 180 POS-терміналів.

 

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку