этот материал доступен на русском

Більше половини українців не вірять офіційним даним про кількість хворих на COVID-19

12:43, 14 липня 2020
Суспільство
3052 0
Майже 55% українців не довіряють офіційним даним / фото УНІАН

Як передає кореспондент УНІАН, про це свідчать презентовані на прес-конференції результати телефонного опитування, проведеного соціологічною компаніями Active Group та "Клуб експертів".

Голова компанії Олександр Позній зазначив, що 34,2% опитаних українців не довіряють офіційним даним про кількість хворих на COVID-19, оскільки вважають їх завищеними, 20,5% - не довіряють, тому що вважають їх заниженими, 14,9% - довіряють частково, 18,6%,- повністю довіряють, 8,1% - не змогли відповісти, 3,7% – відмовились відповідати.

Читайте такожУ Києві знову підскочила кількість інфікованих COVID-19: за добу більше сотні нових хворих

Відповіді на запитання «Як змінилась ваша робота під час карантину?» розподілились таким чином: 34,8% респондентів обрали відповідь «Ніяк, продовжую працювати, як і зазвичай»; 12,4% опитаних відповіли, що їх перевали на дистанційну роботу; 10% - відправили у відпустку за свій рахунок; 5% - скорочено робочий графік; 3,1% - скоротили, звільнили з роботи; 1,9% - відправили у відпустку зі збереженням зарплати; 1,9% опитаних було важко відповісти; 30,4% повідомили, що й так не працюють (пенсіонери).

Дослідження проводилося з 10 по 12 липня методом збору первинної інформації – у вигляді телефонного опитування. Вибірка двоступенева, репрезентативна за статтю та віком. Генеральна сукупність – чоловіки та жінки старші 18 років, які проживають на території України, за винятком окупованих територій АР Крим та ОРДЛО. Обсяг вибірки – 1 тис. респондентів, теоретична похибка не перевищує 3,1%.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter