Лаціо - Інтер - / REUTERS

В рамках 24-го туру італійської Серії А "Лаціо" в Римі обіграв "Інтер". Зустріч завершилася перемогою римлян з рахунком 2:1.

"Інтер" вийшов вперед на 44-й хвилині зустрічі - Ешлі Янг вдало зіграв на добиванні.

У дебюті другого тайму Чіро Іммобіле заробив і реалізував пенальті, а на 69-й хвилині Сергій Мілінкович-Савич приніс "Наполі" перемогу, додавши м'яч у сітку.

"Інтер", у якого залишилося 54 очки, після цієї поразки опустився на третє місце в таблиці Серії А. "Лаціо" (56 очок) вдалося піднятися на другу сходинку, а від "Ювентуса" команда Сімоне Індзагі відстає лише на 1 очко.

"Лаціо" - "Інтер" - 2:1

Голи: Іммобіле, 50 (пен.), Мілінкович-Савич, 69 - Янг, 44

"Лаціо": Стракоша, Феліпе, Ачерби, Раду, Марушіч, Мілінкович-Савич, Лейва (Катальді, 80), Луїс Альберто, Хоні (Лаццаро, 63), Іммобіле, Кайседо (Корреа, 63).

"Інтер": Паделлі, Годін (Санчес, 86), де Врей, Шкрініар, Кандрева (Мозес, 77), Весіно, Брозович (Еріксен, 77), Барелла, Янг, Р. Лукаку, Мартінес.

Відеоогляд матчу опублікував офіційний акаунт Серії А в YouTube.

Раніше УНІАН також повідомляв про те, що "Інтер" зазнав несподіваної поразки в Кубку Італії.