Петряк став одним з героїв матчу / фото: twitter.com/molfehervarfc

Український півзахисник Іван Петряк, який виступає за "Фехервар", відзначився голом у матчі 24-го туру чемпіонату Угорщини проти "Академії Пушкаша".

Українець вийшов на поле у старті, а на початку другого тайму увійшов у штрафний майданчик і віддав передачу в центр - м'яч після рикошету від ноги захисника потрапив до Бамгбоє, який завдав результативного удару.

Через дев'ять хвилин Петряк почав пресингувати захисника, відібрав м'яч і перекинув голкіпера.

Результативна гра півзахисника допомогла "Фехервару" здобути перемогу з рахунком 4:1.

Відео голу Бамгбоє за участю Петряка

Відео голу Петряка

УНІАН раніше повідомляв про те, що Петряк оформив хет-трик за 12 хвилин у матчі чемпіонату Угорщини.