Ференцварош - Динамо / фото REUTERS

Київське "Динамо" у 2-му турі групового етапу Ліги чемпіонів у Будапешті грало проти" Ференцвароша", який очолює Сергій Ребров. Зустріч пройшла з глядачами на трибунах.

"Динамо" лідирувало після першого тайму, але упустило перевагу в два м'ячі - 2:2.

Мірчі Луческу в цій зустрічі довелося обходитися без двох провідних гравців -Віталій Миколенко та Георгій Бущан пропускали зустріч через коронавірус.

Перший тайм вийшов досить рівним, але "Динамо" виглядало гостріше і зуміло відзначитися двічі. У середині тайму м'яч влучив у руку Ігорю Харатіну у штрафному майданчику господарів, арбітр вказав на "точку", і Віктор Циганков реалізував пенальті.

Перед перервою динамівці забили ще раз. Атаку за участю Томаша Кендзьори і Віталія Буяльського завершив Карлос де Пена, який переправив м'яч у сітку з меж воротарського.

Після перерви "Ференцварошу" вдалося відродити інтригу в матчі. На 59-й хвилині Токмак Нгуєн забив ударом з гострого кута - м'яч у летів у сітку від штанги. Асистував йому українець Олександр Зубков.

У кінцівці зустрічі "Динамо" залишилося в меншості - Сергій Сидорчук отримав другу жовту картку на 86-й хвилині.

У підсумку киянам не вдалося утримати переможний рахунок. Стандарт біля воріт "Динамо" призвів до голу Франка Болі.

"Ференцварош" - "Динамо" - 2:2

Голи: Нгуен, 59, Болі, 90 - Циганков, 28 (з пенальті), Де Пена, 41

"Ференцварош": Дибус, Ловренчич (Ботка, 87), Блажич, Ковачевич (Двалі, 88), Хайстер, Харатін (Лайдуни, 65), Сомаліа, Зубков, Шигер (Мак, 74), Нгуен, Ісаел (Болі, 73)

"Динамо": Бойко, Кендзера, Забарний, Попов, Караваєв, Буяльський (Гармаш, 82), Сидорчук, Шапаренко (Вербич, 89), Циганков (Родрігес, 90+3), Де Пена, Супряга (Белуце, 89)

Попередження: Сомаліа, Хайстер, Харатін, Лайдуні, Нгуен - Сидорчук, Буяльський

Вилучення: Сидорчук, 86

Фото REUTERS

"Ференцварош" - "Динамо": підсумки матчу

• "Динамо" і "Ференцварош" набрали по 1 очку після двох турів. Кияни посідають третє місце в групі за рахунок кращої різниці м'ячів.
  • УНІАН провів онлайн-трансляцію матчу "Ференцварош" - "Динамо".
  • Карлос де Пена забив дебютний гол у кар'єрі в Лізі чемпіонів.