Українці здобули перемогу з рахунком 2:0 / фото УАФ

Збірна України U-21 в рамках кваліфікації на чемпіонат Європи-2021 на виїзді грала проти збірної Фінляндії.

Зустріч пройшла в Гельсінкі і завершилася перемогою української збірної з рахунком 2:0.

На 22-й хвилині Юхим Конопля відкрив рахунок в матчі, а в компенсований до першого тайму час Данило Сікан подвоїв перевагу української збірної.

Фінляндія U-21 - Україна U-21 - 0:2

Голи: Конопля, 22, Сікан, 45+2

Україна U-21: Трубін, Конопля, Дубінчак (Корнієнко, 63), Забарний, Чеберко, Бондаренко, Булеца, Батагов (Чех, 88), Топалов (Назаренко, 63), Луньов (Цітаішвілі, 63), Сікан (Кащук, 90)

Молодіжна збірна України у відборі на Євро-2021: що потрібно знати

• Збірна України виступає в одній групі з командами Данії, Румунії, Фінляндії, Північної Ірландії та Мальти.
  • У попередньому матчі відбору українці не втримали перемогу над Данією - 1:1.
  • У шести матчах Україна набрала 7 очок (2 перемоги, 1 нічия і 3 поразки) і займає 3-е місце у своїй відбірковій групі. На перших двох позиціях Данія (19 очок в 7 іграх) і Румунія (16 очок в 7 іграх).
  • На Євро U-21 вийдуть переможці груп, а також найкращі другі місця.
  • Свій наступний матч команда Руслана Ротаня проведе 9 жовтня - вдома проти Румунії.