Вашингтон затягнув серію поразок у НХЛ / nhl.com

У ніч на понеділок в Національній хокейній лізі Вашингтон Кепіталз вперше за п'ять сезонів програв п'ятий матч поспіль, пропустивши вісім голів від Чикаго.

Матч завершився з рахунком 5:8, повідомляє офіційний сайт ліги.

У свою чергу, Джонатан Тейвз і Патрік Кейн були зведені в одну ланку і набрали по п'ять очок, чим допомогли "Чикаго" перервати серію із п'яти поразок. Тейвз оформив другий у сезоні і шостий в кар'єрі хет-трик, а Кейн забив два голи і зробив три передачі, продовживши результативну серію до восьми зустрічей.

"Вашингтон" зазнав п'ятої поспіль поразки, чого з командою не траплялося з осені 2014 року. Причому всі п'ять шайб у "Кепіталз" закинули захисники: двічі відзначився Джон Карлсон, по разу - Дмитро Орлов, Брукс Орпик і Метт Нісканен.

"Весела була гра, - сказав Кейн. - Було відчуття плей-офф, атмосфера плей-офф. І були гойдалки. Неважливо, яким було наше перевага, але його не вистачало, щоб відчувати себе комфортно. Хоча в цілому перемога вийшла хорошою".

Воротар "Вашингтона" Брейді Холтбі пропустив чотири шайби з 11 кидків і був замінений на третій хвилині другого періоду Фінікса Коплі. Олександр Овечкін у другій грі поспіль не набрав очок і залишився в шести балах від звання найрезультативнішого росіянина в історії НХЛ. Євген Кузнєцов грав у третій трійці з Бреттом Конноллі та Дмитром Яшкиным, закінчивши матч з корисності "-3".

"У нас зараз непрості часи, але треба їх подолати, просто здобувши перемогу. Неважливо як ми будемо грати і де. Треба просто перемогти", - сказав Овечкін, який завдав два кидки в площину воріт і застосував шість силових прийомів.

НХЛ. Регулярний чемпіонат.

20 січня.

Чикаго – Вашингтон– 8:5 (3:1, 1:1, 4:3)

Шайби: 1:0 – 6 Саад (Кемпф), 2:0 – 7 Кейн (Сібрук, Тэйвс), 3:0 – 14 Тэйвс, 3:1 – 14 Орпик (Еллер, Конноллі), 4:1 – 22 Дебринкат (Кіт, Строум), 4:2 – 35 Орлов (Бураковски, Нісканен), 5:2 – 43 Кейн (Строум, Тэйвс), 5:3 – 43 Карлсон (Оші, Орлов), 6:3 – 47 Тэйвс (Дальстрем, Кейн), 6:4 – 50 Карлсон ( Бэкстрем, Оши), 6:5 – 53 Нісканен (Бураковски, Бойд), 7:5 – 54 Тэйвс (Кейн), 8:5 – 58 Строум (Кейн, Дебринкат)

Айлендерс – Анахайм– 3:0 (2:0, 1:0, 0:0)

Шайби: 1:0 – 4 Клаттербак (Бовилье, Бейлі), 2:0 – 9 Клаттербак (Пелек), 3:0 – 39 Комарів (Мейфілд, Тэйвс)

Ванкувер – Детройт– 3:2 (1:0, 0:2, 2:0)

Шайби: 1:0 – 10 Петтерссон (Босер), 1:1 – 28 Нільсен (Ванек, Манта), 1:2 – 34 Ванек (Нільсен, ДеКайзер), 2:2 – 47 Хорват (Босер, Петтерссон), 3:2 – 53 Руссель (Віртанен)

Торонто – Арізона– 2:4 (1:0, 0:2, 1:2)

Шайби: 1:0 – 11 Дермотт (Готьє, Ст. Нюландер), 1:1 – 22 Кемпе (Голігоскі, Крауз), 1:2 – 35 Келлер (Екман-Ларссон, Фішер), 2:2 – 43 Таварес (Хайман, Марнер), 2:3 – 46 Хиностроза (Паник, Степан), 2:4 – 59 Крауз (Оэстерле, Степан)

Едмонтон – Кароліна– 4:7 (1:3, 1:3, 2:1)

Шайби: 0:1 – 1 Нідеррайтер (Слэвин, Агв), 0:2 – 6 Свєчніков (Валльмарк, Слэвин), 0:3 – 11 Нідеррайтер (Агв, Піску), 1:3 – 19 Меннінг (Нюджент-Хопкінс, Макдэвид), 1:4 – 21 Макгинн (Свєчніков), 1:5 – 24 Валльмарк (Слэвин, Свєчніков), 1:6 – 38 Мартинук (Терявяйнен, Фогеле), 2:6 – 39 Драйзайтль (Хайра), 3:6 – 40 Кэссиан (Драйзайтль, Беннінг), 4:6 – 47 Драйзайтль (Чейссон, Макдэвид), 4:7 – 57 Валльмарк (Агв)