Українська дзюдоїстка Дар'я Білодід виграла чемпіонат світу, який проходить у Токіо (Японія).

Українка виступала у ваговій категорії до 48 кг і зуміла здолати всіх своїх суперниць.

У чвертьфіналі Дар'я іппоном пройшла іспанку Лауру Абелінду Мартінес. У півфіналі їй вдалося здолати представницю Монголії Уранцецег Мунхбат, після чого у фіналі 18-річну дзюдоїстку чекала зустріч з місцевою спортсменкою - 24-річною Фуною Тонакі, яка виграла ЧС у 2017 році.

У підсумку Білодід зуміла перемогти у фіналі. На старті протистояння вона зробила кидок на оцінку ваза-арі - цього вистачило для перемоги.

Варто відзначити, що Дар'я зуміла захистити титул, який вона завоювала на минулому чемпіонаті світу в Баку.

УНІАН раніше повідомляв, що президент України Володимир Зеленський провів зустріч зі спортсменами.