Українці пропустили п'ять шайб / fhu.com.ua

Молодіжна збірна України провела перший поєдинок на домашньому чемпіонаті світу у Дивізіоні 1В.

Гра пройшла на льоду київського Палацу спорту, а суперником українців була Угорщина. Гості столиці здобули перемогу з рахунком 5:1.

У першому періоді підопічні Олега Ігнатьєва вели рівну боротьбу з суперником, але пропустили одну шайбу. На старті другого періоду рахунок зрівняв Денис Архипенко після передачі Дмитра Даниленка, однак суперник у відповідь закинув три шайби.

У заключні 20 хвилин українці всіма силами пішли в атаку, але в підсумку пропустили ще один гол.

Україна U-20 - Угорщина U-20 - 1:5 (0:1, 1:3, 0:1)

Свою наступну гру збірна України проведе проти Польщі 14 грудня. Початок - о 20:00.

УНІАН раніше повідомляв про те, що Росію не позбавлять права проведення трьох чемпіонатів світу з хокею.