Круїзний лайнер MS Roald Amundsen компанії Hurtigruten / фото REUTERS

Як повідомляє DW, про це сьогодні заявив міністр охорони здоров'я Норвегії Бент Хьойє.

Ця заборона діятиме протягом двох тижнів та не стосуватиметься міжнародних та внутрішніх поромів.

Це рішення ухвалили після спалаху коронавірусу на борту круїзного лайнера MS Roald Amundsen компанії Hurtigruten, де інфікувалися щонайменше п'ять пасажирів та 36 членів екіпажу. Зараз вони перебувають у лікарні міста Тромсе, де також стоїть лайнер. Влада міста закликала усіх, хто перебував на борту корабля чи контактував з пасажирами та членами екіпажу, зв'язатися з лікарнями.

Читайте такожУ Чорногорії туристичний потік зменшився на 92% через пандемію

У відомстві з охорони здоров'я побоюються, що вірус міг бути рознесений з лайнера в десятках міст та сіл уздовж західного узбережжя Норвегії. Загалом могли бути зачеплені 69 населених пунктів, передає агенція новин NTB.

Круїзна компанія Hurtigruten була однією з перших, яка відновила плавання під час пандемії. "Попередня оцінка показує, що стався збій в кількох наших внутрішніх процедурах'', - заявив генеральний директор Hurtigruten Даніель Скілдам. Компанія на невизначений строк зупинила роботу своїх трьох круїзних лайнерів. Поліція Норвегії заявила, що розпочне розслідування цього випадку.

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.