Верховна Рада ввела збір за виліт пасажирів / фото УНІАН

Верховна Рада ухвалила в другому читанні законопроект, спрямований на вдосконалення механізму справляння державних зборів за кожного пасажира, який відлітає з аеропортів України, та за кожну тонну вантажу, що відправляється або прибуває до вітчизняних аеропортів.

Як передає кореспондент УНІАН, за ухвалення законопроекту №2424 про внесення відповідних змін до Повітряного кодексу України в другому читанні проголосували 256 народних депутатів при необхідному мінімумі в 226 голосів.

У пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що він передбачає закріплення поняття "державний збір із суб'єкта авіаційної діяльності", а також доповнює Повітряний кодекс України статтею, якою визначаються особливості справляння державного мита за кожного пасажира й за кожну тонну вантажу.

Читайте такожАвіаперевізник не відповідає за відмову пасажиру у в'їзді до іншої країни – роз'яснення

"Законопроект забезпечить удосконалення існуючого механізму справляння державних зборів за кожного пасажира, який відлітає з аеропорту України, і за кожну тонну вантажу, що відправляється або прибуває до аеропорту України, які є основним джерелом надходження до Державного спеціалізованого фонду фінансування загальнодержавних витрат на авіаційну діяльність та участь України в міжнародних авіаційних організаціях, за рахунок якого повністю утримується та здійснює свою діяльність Державна авіаційна служба України", - сказано в пояснювальній записці.

Як повідомляв УНІАН, у травні Верховна Рада прийняла за основу законопроект, який спрямовано на вдосконалення механізму справляння державних зборів за кожного пасажира, який відлітає з аеропортів України, і за кожну тонну вантажу, що відправляється або прибуває до вітчизняних аеропортів.

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.