Ілюстрація / REUTERS

Україна і Єгипет розпочали переговори про оновлення співробітництва у сфері туризму в умовах протидії поширенню пандемії коронавірусної хвороби COVID-19.

Про це заступник міністра закордонних справ Василь Боднар у мікроблозі Twitter.

Читайте такожУкраїнцям не доведеться перевірятися на COVID-19 після відпочинку у Єгипті та Албанії

«Розпочались переговори з міністром туризму та старожитностей Єгипту Халедом Аль-Анані. Ключове - поновлення співробітництва у сфері туризму в умовах пандемії COVID-19, забезпечення прав та інтересів наших громадян, які перебувають з туристичною метою чи працюють в Єгипті», - повідомив Боднар.

За даними інтерактивної онлайн-карти МЗС щодо подорожей світом для українців на час пандемії COVID-19 (https://tripadvisor.mfa.gov.ua/), в’їзд громадянам України до Єгипту дозволено.

Однак, якщо напередодні чи на момент вильоту в Єгипет з країни проживання - ця країна потрапить у список країн, оголошених Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) такими, що мають високий рівень зараження населення коронавірусом, мандрівники будуть зобов’язані надати результати останнього ПЛР-тестування (зробленого за 48 годин до дати поїздки) при в’їзді в Єгипет. Подорожуючі звільняються від візового збору до 31 жовтня 2020 року.

Також, на практиці, до туристів, які прибувають в Єгипет після 1 липня 2020 року, висуваються вимоги заповнити спеціальну декларацію при посадці у літак та пройти температурний скринінг по прибуттю.

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.