Туристи з "червоної зони" повинні мати поліс медичного страхування, а також зобов'язані піти на 14 днів на ізоляцію / фото facebook.com/lvivinternationalairport

Україна змінила правила в'їзду для іноземців та українців, які повертаються з-за кордону.

Як передає кореспондент УНІАН, про це на брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Читайте такожСтало відомо, коли країни ЄС можуть відкрити кордони для українців

"З 1 числа змінюються правила перетину кордону для іноземців та українців, які повертаються з-за кордону... Люди, які приїздять із країни "зеленої зони", повинні мати поліс медичного страхування, і без самоізоляції та без проведення тестів проходять на території України", - розповів він.

За словами Ляшка, українці та іноземці, які подорожують із країн "червоної зони", повинні мати поліс медичного страхування, а також зобов'язані або піти на 14 днів на ізоляцію, або впродовж доби здати ПЛР-тест, або приїхати на територію України вже з готовими результатами тестування, зробленого не пізніше як за 48 годин до моменту перетину кордону.

Заступник міністра також зазначив, що в Україні змінили критерії, за якими визначається, до якої із зон належать країна. Він анонсував, що найближчим часом ці критерії та список країн будуть опубліковані на сайті МОЗ.