Що обов'язково потрібно зробити чоловікові перед сексом вранці: список справ / фото ua.depositphotos.com

Це тільки у фільмах кожен з героїв прокидається привабливим і без всякого недоліку. Реальне ж життя розставляє все по своїх місцях. Тому іноді секс з самого ранку може більше нагадувати тортури, ніж процес, покликаний подарувати задоволення.

Читайте такожТоп-10 афродізіаков: названі продукти для чоловічої сили

Втім, є не менше 5 обов'язкових процедур, які потрібно виконати кожному чоловікові перед інтимною зустріччю вранці, пише Maxim.

  • Почисти зуби

Поки ми мирно спимо, бактерії в роті не тільки не сплять, а й влаштовують шабаш, а потім ще й оргію. В результаті наше дихання вранці здатний переносити хіба що Кіт (та й той терпить через їжу). Тому, прокинувшись, насамперед біжи чистити зуби. Поцілунки, кращі друзі сексу, перед чищенням зубів протипоказані.

  • Зазирни в туалет

Раз вже ти опинився неподалік, зазирни в туалет. Ми впевнені, що скоро допитливі науковці проведуть дослідження, згідно з яким фраза "Почекай, я швидко... чорт, не треба було пити вчора стільки чаю!" здатна помітно знизити лібідо і зіпсувати ранковий секс.

  • Обполоснися під душем

А знаєш, гуляти так гуляти! Зрештою, вночі наші залози теж працюють, так що зайвим швидкий ранковий душ не буде, тим більше якщо ти скористався попередньою порадою і тріумфально сходив в туалет.

  • Використовуй дезодорант

Це займе буквально дві секунди (якщо, звичайно, ти не впустиш дезодорант і він не покотиться за пральну машину, а там не відкриється портал в інші світи), але додасть тобі впевненості. Адже тепер, навіть якщо ранковий секс вийде активним, ти будеш приємно пахнути.

  • Перекуси

Так ти заспокоїш шлунок, який замість покладеного сніданку отримає несподівану фізичну активність. Зрозуміло, перекус повинен бути легким: пів яблука, пів банана, пів йогурту або, так і бути, цілий абрикос (абрикоси все-таки маленькі).

Секс: новини на тему

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram