Згадка чужого імені пов'язана з задоволенням з минулого / фото ua.depositphotos.com

Якою б комічною не була ця ситуація, але вона іноді трапляється з кожним чоловіком. Якщо твоя кохана під час сексу назвала тебе чужим ім'ям, не варто відразу ж припиняти стосунки. Причина цього може бути значно простішою, тож не потрібно відразу ж бігти до сусіда по поверху.

Читайте такожВ пошуках задоволення: названі секрети неземного оргазму

Психолог Джим Пфаус переконаний, що немає нічого поганого в тому, що твоя кохана під час сексу називає чуже ім'я, пише 24 канал з посиланням на Independent.

На думку психолога, тобі потрібно сприймати згадку чого імені як комплімент. Це означає, що ти робиш усе правильно, а твої вміння подарували їй стільки ж задоволення, якщо не більше. Тож тобі однозначно вдалося зробити їй добре. А це вже дуже і дуже чудово!

"Коли ви перебуваєте у стані ейфорії, ви викликаєте в уяві речі, які нагадують вам про інші. Усе тому, що ви перебуваєте у стані, який уже переживали", – зауважив він.

Наприклад, у твоєї коханої був колишній коханець, який змусив її пережити певне збудження. Ці сексуальні відчуття, якість оргазму та відчуття близькості були пов'язані з цією людиною або її іменем. Тож, якщо ти випадково виявив саме ту "кнопку", яку раніше стимулював колишній, то у пориві пристрасті твоя дівчина може вголос озвучити його ім'я. Усе просто.

Мусимо зізнатися, що Пфаус нас не на жарт заспокоїв. Адже раніше згадка імені колишнього під час сексу здавалася кінцем світу. А виявилося, що панікувати ні в якому разі не варто. Згадка чужого імені – це не обов'язково може бути колишній – може лише свідчити, що ти наблизився до потрібного результату.

Сприймай озвучення чужого імені під час сексу як комплімент. А також відкинь нарешті негативні думки, які можуть стати на заваді отриманню задоволення.

Секс: новини на тему

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram