У США старий за допомогою трактора намагався перешкодити дружині піти з дому

Коли на місце події прибули помічники шерифа, Стюарт заявив, що дружина намагалася забрати його майно.

В американському штаті Флорида заарештували чоловіка, який використовував трактор, щоб зупинити дружину, яка намагалася піти від нього.

Про це повідомляє видання Newsweek.

Після сімейної сварки дружина 64-річного Денні Лі Стюарта вирішила розлучитися з чоловіком. Вона повернулася додому за речами, віднесла їх у свою машину і збиралася виїхати, але дорогу перегородив її чоловік на тракторі.

Читайте такожУ США нетверезий водій розпилив у рот дезодорант перед перевіркою на алкоголь

Використовуючи техніку, він пробив огорожу, під'їхав до автомобіля і вибив навантажувальними вилами скло задніх дверей з боку водія. Жінці вдалося втекти і викликати поліцію.

Коли на місце події прибули помічники шерифа, Стюарт заявив, що дружина намагалася забрати його майно. Проте, про яке саме майно йдеться, він пояснити не зміг.

Йому пред'явлені звинувачення в збройному нападі з обтяжуючими обставинами без наміру вчинити вбивство.