Прес-конференція в агентстві УНІАН - це значно більше, ніж зустріч з журналістами. Щоб переконатися у високій ефективності прес-конференцій, які проводить агентство УНІАН, досить хоча б один раз подивитися будь-який випуск телевізійних новин чи відкрити будь-який номер центральної газети. Там обов'язково будуть матеріали, підготовлені за прес-конференціями, проведеними агентством УНІАН.

Замовляючи прес-конференцію у нашому прес-центрі на Хрещатику, Ви отримуєте гарантію того, що про неї заздалегідь довідаються журналісти всіх провідних столичних редакцій ЗМІ та іноземних кореспондентських пунктів (майже всі акредитовані ЗМІ в Україні). Крім того, УНІАН має можливість залучити до заочної участі у конференції журналістів практично з усіх регіонів України, з різних країн світу, а також тисячі користувачів Інтернету в Україні та світі, завдяки прямим трансляціям прес-заходів на сайті УНІАН.

УНІАН – це перша інформагенція в Україні, яка реалізувала можливість проведення прес-конференцій в мережі Інтернет !

Наш фотокореспондент під час прес-конференції здійснює репортажну зйомку події Фото з проведеної прес-конференції в УНІАН ви можете замовити разом з основним пакетом послуг. За Вашим бажанням найцікавіші, на Вашу думку, знімки можуть бути виставлені в фотовітринах УНІАН.

Для проведення презентацій зала УНІАН обладнана плазмовим телевізором діагоналлю 150 см та зчитувальними пристроями для будь-яких носіїв.


УНІАН покращує умови для доповідачів і журналістів – у приміщенні прес-центру існує можливість безкоштовного доступу до Інтернет за технологією Wi-Fi.

У разі потреби в доступі до Інтернет під час проведення прес-конференції, Ви легко зможете це зробити, завдяки наявній бездротовій мережі. Застосування протоколу DHCP гарантує просте й швидке налаштування з’єднання – все, що потрібно, це увімкнути модуль Wi-Fi, якщо він вимкнений, та обрати мережу UNIAN.wifi.wnet.ua (якщо мережа не була знайдена автоматично, запустіть пошук).

Аудіо- та відеотрансляція прес-конференцій, брифінгів та інших заходів з прес-залу УНІАН в мережі інтернет.

Якщо Ви хочете, щоб вашу прес-конференцію або будь-яку іншу подію, яка відбувається в прес-залі УНІАН, можна було побачити (або почути) в будь-якій точці України та світу в прямому ефірі, - Вам надається така можливість за рахунок застосування технології потокового мовлення в інтернет.

Доступ до трансляції здійснюється за такими адресами:відео трансляція

По дополнительному соглашению возможно размещение ссылок на интернет-видео-аудиотрансляцию на веб-ресурсах Заказчика, например - размещение записи мероприятия для последующего скачивания. Кроме того, возможна запись в высоком разрешении (до 720х576).