Куди податися
Їсти, молитися, пити. Кіпр –  острів сили, обжерливості, молитов і задоволень

Їсти, молитися, пити. Кіпр – острів сили, обжерливості, молитов і задоволень

Напередодні курортного сезону УНІАН проінспектував Кіпр – острів в Середземному морі, що колись славився засиллям "русского міра", поступово позбавляється наших північних сусідів і активно – в особі гідів і офіціантів – вивчає українську мову, щоб забрати в свої гостинні обійми українських туристів.
Другий рік без українського моря: чим його можна замінити

Другий рік без українського моря: чим його можна замінити

Війна закрила доступ українцям до пляжного відпочинку на березі Чорного та Азовського морів. Узбережжя останнього повністю окуповане росіянами, а чорноморське – недоступне через мінну небезпеку та загрозу ракетних обстрілів. УНІАН.Туризм дізнавався, яка зараз ситуація на курортах півдня та яку альтернативу морському відпочинку можна обрати.
Комбуча, сакури та забіг у коноплі: що у воєнний час пропонує туристичне Закарпаття

Комбуча, сакури та забіг у коноплі: що у воєнний час пропонує туристичне Закарпаття

Війна вдарила по доходах українців та змістила фокус їхніх витрат на першочергові потреби – проживання, харчування, підтримка ЗСУ. Тож розваги, відпочинок та оздоровлення відійшли не те, що на другий, а, напевно, на десятий план. Проте з часом все ж попит на туризм почав з’являтися – українцям потрібна бодай короткострокова зміна обстановки, щоб набратися сил для подальшого протистояння ворогу. Що у цих умовах пропонує найбезпечніше та туристично найпривабливіше Закарпаття, дізнавався УНІАН.Туризм.
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся