Куди податися

Вікенд у Будапешті: як бюджетно і змістовно провести справжні європейські вихідні Вікенд у Будапешті: як бюджетно і змістовно провести справжні європейські вихідні
Після отримання Україною безвізу з Євросоюзом в українців з'явилася можливість не чекати великої відпустки, щоб поїхати в Європу. Тепер туди можна просто злітати на вихідні або свята. УНІАН вирішив запустити серію матеріалів, чим можна зайнятися два-три дні в тому чи іншому європейському місті. У першому випуску – Будапешт, який ще називають другим Парижем.
Плани на травневі: річки та гори Івано-Франківщини Плани на травневі: річки та гори Івано-Франківщини
Вже через три тижні українців чекають традиційні травневі свята. А, отже, і додаткові вихідні – цього року це вівторок, 1 травня, та середа, 9 травня. Можна провести їх традиційно «на шашликах» або «на картоплі», а можна відправитися за пригодами. Цього разу УНІАН вирішив запропонувати своїм читачам влаштувати поїздку по Україні. А саме - на Івано-Франківщину, в гори.
Казкові баварські замки: секрети комфортної подорожі до Нойшванштайну Казкові баварські замки: секрети комфортної подорожі до Нойшванштайну
Баварські замки Нойшванштайн і Хохеншвангау по праву вважаються одними з головних туристичних об'єктів Німеччини, які обов'язково варто відвідати. І, зрозуміло, така популярність має свої особливості. Я ж нарешті побувала в цій місцевості, розвідала всі туристичні секрети і готова поділитися ними з вами.
завантаження...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку