Моніторинг

Моніторинг ЗМІ

Зорієнтуватися у величезному обсязі інформації, оперативно отримати матеріали за темами, які вас цікавлять, постійно бути в курсі подій і новин допоможуть тематичні моніторинги, які надає агентство УНІАН.

Ми працюємо в сфері моніторингу ЗМІ з 1995 року, щодня забезпечуючи необхідною інформацією своїх Клієнтів - українські та іноземні компанії, державні структури, політичні і громадські організації, PR та медіа-агентства. За 20 років роботи ми задовольнили запити понад 500 клієнтів, реалізували близько 1000 проектів.

Три особливості роблять нас впізнаваними на ринку медіа-моніторингу:

Точність

Ви отримуєте тільки потрібну інформацію, тому що всі матеріали, знайдені для Вас, проходять ручний контроль на відповідність Вашій темі. Готові медіа-підбірки і якісні аналітичні продукти приходять у зручний для Вас час.

Гнучкість

Ви самі визначаєте список ключових слів і інформаційних джерел для моніторингу, періодичність звітів, їх мова, рубрикацію, час доставки, наявність резюме чи перекладу, тобто маєте можливість самостійно регулювати формат і вартість послуги.

Комфорт

Вам зручно користуватися нашою інформацією, тому що ми надаємо її відповідно до Ваших індивідуальних запитів щодо форми подачі матеріалів, рубрикації, графічного оформлення та інших важливих деталей.

Замовити моніторинг

Для підтвердження ефективності нашої роботи ми готові провести для Вас тестовий безкоштовний моніторинг тривалістю від 1 до 5 днів.

Контактна інформація

Відділ моніторингу СМИ КерівникЛюдмила Гудим

Зам. керівникаОльга Заброцька

Менеджер з продажуНаталія Ткаченкоn.tkachenko#pluses.com.ua

Телефон +38 044 354 28 06
Київ, вул. Кирилівська 23

завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся