Вакансії Уніан

Українське Незалежне Інформаційне Агентство Новин — перше в Україні та найбільше незалежне інформаційне агентство, засноване 1993 року, найбільш цитоване джерело і лідер серед новинних медіа країни. Нині новинарі УНІАН працюють 24/7, надаючи перевірену інформацію не лише українській аудиторії, а й читачам і глядачам з усього світу. Команда УНІАН завжди відкрита до співпраці та чекає у своїй команді людей, яких драйвить онлайн-журналістика та робота з інформацією. На цій сторінці ви можете знайти доступні вакансії. Надсилайте своє резюме — ми обовʼязково ознайомимося з кожною заявкою!

SMM-фахівець новинних ресурсів
Департамент Інтернет - проектів
Ми шукаємо креативного та ініціативного SMM фахівця (розважальний контент), який буде просувати сторінки сайтів Unian.net та Glavred.info у соціальних мережах та спільнот у месенджерах.
Редактор Telegram-каналу
Департамент Інтернет - проектів
Запрошуємо до нашої команди креативного та ініціативного редактора, який буде вести Telegram-канал сайту УНІАН.
Редактор новин (рубрика "Спорт")
Департамент Інтернет - проектів
Запрошуємо до нашої команди Редактора сайту УНІАН (рубрика «Спорт»).
Журналіст (АПК)
Департамент економічних новин
Запрошуємо до нашої команди економічного кореспондента, який буде займатися пошуком та написанням інформації на тематику, пов'язану з агропромисловим комплексом.
Журналіст (Енергетика)
Департамент економічних новин
Запрошуємо до нашої команди економічного кореспондента, який буде займатися пошуком та написанням інформації на тематику, пов'язану з енергетичним комплексом.
Редактор новин (тематика шоубіз, зірки)
Департамент Інтернет - проектів
Запрошуємо до нашої команди редактора розділу "Лайт", який буде займатися пошуком, написанням, редагуванням та публікацією новин на шоу-бізнесову тематику.
Кореспондент
Департамент Інтернет-проектів
Запрошуємо до нашої команди Кореспондента, який буде займатися оперативним пошуком та написанням новин та інших матеріалів для нашого інформаційного агентства.
Редактор стрічки новин
Департамент Інтернет - проектів
Запрошуємо до нашої команди грамотного редактора на стрічку УНІАН, який буде наповнювати сайт найактуальнішими новинами, подіями в Україні і світі.
Підтримайте нас
Останні новини
завантаження...
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся