Часто дарування - єдиний спосіб позбавлення від непотрібного одягу.
Коли ті чи інші предмети гардероба стають непридатними або просто набридають, багато хто з нас перуть їх і віддають знайомим, продають на торгових майданчиках або виносять на смітник для нужденних. УНІАН з'ясував, чому не можна віддавати свої речі і як вчинити з непотрібним одягом.
Причина, чому не можна віддавати свої речі іншим, криється в енергетиці предметів. Вважається, що, наприклад, одяг, який людина носить постійно, накопичує її емоції - і хороші, і погані. Якщо ви віддаєте комусь ту чи іншу річ, то разом із нею людина отримує і ваші негативні сценарії з життя, те саме відбувається і з вами, коли чужий предмет потрапляє у ваші руки.
Досвідчені езотерики називають кілька ситуацій, коли не можна віддавати речі з дому, запам'ятайте їх, щоб не накликати біду:
Третій пункт стосується випадків, коли ви хотіли передати речі нужденним, а зрештою ваші дари опинилися в руках шахраїв, які продають одяг або інші предмети побуту на ринках чи в інтернеті.
Запам'ятайте, які речі не можна віддавати і приймати задарма:
Також не рекомендується віддавати дитячі іграшки, які любить дитина, навіть якщо виросла. Єдиний виняток - якщо ваше чадо згодне віддати улюблену річ без ваших умовлянь, сліз та істерик.
Є кілька правил, як правильно віддавати свої речі чужим людям або брати в них щось, щоб не накликати біду ні на себе, ні на людину. По-перше, запам'ятайте, що рішення про прощання з одягом або будь-яким іншим предметом має бути усвідомленим і без жалю. По-друге, з річчю потрібно подумки попрощатися і подякувати їй за те, що вона принесла у ваше життя.
По-третє, перед тим як віддавати або викидати, виперіть одяг у підсоленій воді, а предмет, який пранню не підлягає, можна протерти дезінфекційним розчином. Те ж саме стосується й ситуації, коли речі дарують вам - не беріть нічого в малознайомих людей чи в тих, чия доля сумна й похмура, а також одразу очищайте все, що приходить до вас у дім, доступними способами.