Для людей з рідкісними хворобами обмін особистим досвідом особливо важливий, оскільки про такі захворювання медикам відомо мало.
Дослідники вивчали, як часто члени асоціацій хворих різними захворюваннями користувалися інтернетом для пошуку інформації та обговорення проблем, передає meddaily.ru з посиланням на Business Standard.
Дослідження показало, що соцмережі спрощували процес обміну інформацією про здоров'я і дозволяли людям отримати нові знання. Вчені додають: для людей з рідкісними хворобами обмін особистим досвідом особливо важливий, бо про такі захворювання медикам відомо мало. Отже, звичайні джерела медичної інформації не допомагають цим хворим дізнатися більше про свою проблему.
Читайте такожІнтернет-залежність підриває імунітет - дослідженняДо речі, нещодавно дослідники з Університету Ньюкасла говорили про те, що Twitter дарує людям з порушеннями мовлення можливість спілкуватися. За словами вчених, люди з порушеннями мовлення чудово вміють створювати короткі і лаконічні повідомлення. У повсякденному житті співрозмовники часто намагаються закінчити пропозиції за них. Так що ці люди намагаються донести свою думку якомога швидше і зрозуміліше. Тому Twitter - їх стихія.