Мер Львова повідомив про 15 постраждалих, частина з них у важкому стані, вибух пошкодив навколишні будинки.
У мережі з’явилося відео з місця теракту у центрі Львова, внаслідок якого загинула поліціянтка.
Як зазначає Радіо Свобода, теракт стався у нежитловій будівлі, що розташована у центральній частині міста. За словами міського голови Андрій Садовий, наразі відомо про 15 постраждалих, частина з них перебуває у важкому стані.
У мережі повідомляють, що загинула 23-річна поліцейська. У поліції Львівщини підтверджують, що є загиблі та поранені правоохоронці. Втім, деталей поки не оприлюднюють.
Садовий у коментарі для Суспільного він уточнив, що будівля, в якій стався вибух, не є житловою. Через значну силу вибуху в навколишніх будинках повибивало вікна. На місці працюють відповідні служби, обставини події з’ясовуються.
Як повідомляв УНІАН, вночі 22 лютого у центрі Львова пролунали потужні вибухи, чути які було у різних районах міста. Повітряну тривогу не оголошували.
Як повідомляв раніше депутат Львівської міськради Ігор Зінкевич, інцидент стався на вулиці Шпитальній, неподалік торгового центру "Магнус".
За даними прокуратури Львівської області, о 00:30 на номер "102" надійшло повідомлення про проникнення до магазину на вул. Данилишина, 20 у Львові.
"Після прибуття на місце події екіпажу патрульної поліції пролунав вибух. По прибуттю другого екіпажу стався ще один вибух. Попередньо встановлено, що загинула 23-річна поліцейська. Пошкоджено патрульний автомобіль, а також цивільний транспортний засіб. Кількість потерпілих встановлюється.", – йдеться у повідомленні.