Українська співачка висловилася про бронювання чоловіка-актора

Ірина відзначає високий попит на театральні вистави.

Українська співачка Ірина Вихованець, більш відома як FIЇNKA, розповіла, що її чоловік має бронювання від мобілізації.

Артистка заміжня за актором Івано-Франківського національного академічного драматичного театра імені Івана Франка Юрієм Вихованцем. В інтерв'ю Раміні Есхакзай вона сказала, що на початку повномасштабної війни він дуже хотів добровільно піти на фронт, вони це емоційно обговорювали. Тоді чоловік відправив її з дитиною до Польщі:

"Ми поїхали, а він лишився. У них був штаб у театрі, вони приймали людей, ховали всіх у підвал, готували, а актори грали для них вистави. Юра відповідав за безпеку і перевіряв, чи ніяких сторонніх предметів не залишилось і т.д", - згадала Ірина.

Невдовзі актори театру отримали бронь від мобілізації. Співачка зазначає, що після початку великої війни значно зріс попит на вистави, тож, відповідно, треба продовжувати працювати: 

"Це не так мене тисне, як мого Юрка. Я просто знаю, що у нього на совісті і як його це мучить. Ну, але він для себе ходить вчиться всяких військових штук. Про всяк випадок".

Нагадаємо, раніше про бронювання від мобілізації висловився соліст львівського муніципального хору "Гомін" Вадим Яценко.

Вас також можуть зацікавити новини: