Подружжя виховує маленького сина.
Відомий український співак Віктор Павлік зробив нову заяву щодо майже 30-річної різниці у віці з дружиною Катериною Репяховою, яка є його концертним директором.
У розмові з блогеркою Ангеліною Пичик виконавець згадав, що стосунки між ним і його обраницею почалися понад 10 років тому, коли йому було 50 років, а Катерині – трохи більше 20-ти.
"Я покохав Катю, а Катя покохала мене. П’ять років тому у нас народився син Міхасик. Ми дуже щасливі, що ми разом і що у нас такий чудовий син, якого ми любимо більше за власне життя", – заявив Віктор Павлік.
За словами співака, дружина для нього – його натхнення та муза.
"Я вважаю, що вік абсолютно не відіграє жодної ролі. Катя є моїм концертним директором, взагалі директором мого життя. Вона дуже багато для мене робить", – додав музикант.
При цьому Віктор Павлік також висловився щодо того, скільки грошей йому потрібно для комфортного життя в Києві.
"Приблизно 100 тисяч гривень у будь-якому разі", – сказав він.
Нагадаємо, не так давно дружина Павліка розповіла про проблеми зі здоров’ям сина.