Дівчина також розповіла, хто їй допомагає з вихованням маленького сина.
Дружина відомого українського телеведучого Володимира Остапчука, Катерина розповіла про виховання їхнього сина, а також зізналася, чи підтримує зв'язок з дітьми чоловіка від першого шлюбу.
Катя поділилася в Instagram-stories, що доглядати малюка їй допомагає чоловік та няня тоді, як інші родичі живуть далеко від Остапчуків.
"Найкраща роль для мене бути мамою. Тім золота дитина, з ним легко, але в нас є няня 5/2 з 09:00 до 19:00 і вільний графік роботи у чоловіка, що дозволяє йому розділяти батьківські обов'язки 50/50. Єдине, вночі годую завжди я, бо мені легше прокидатися і я чую кожен рух Тіма, а не чекаю, поки він почне кричати, як відбувається, якщо годує вночі Вова. Родичі не допомагають, але вони й живуть не поруч", - зазначила блогерка.
Також дівчина розповіла, що з дітьми Володимира від першого шлюбу з Оленою Войченко наразі не спілкується. Вона підкреслила, що заважає відстань, адже діти переїхали до Канади разом з мамою. Невелика різниця у віці зі старшою донькою чоловіка теж відіграє свою роль.
Разом з тим Катерина зауважила, що Володимир регулярно зідзвонюється з дітьми, але вона намагається в це не втручатися:
"Вова спілкується зі старшими, а я можу лише в процесі щось прокоментувати Окремо не спілкуюся. Не думаю, що я їм треба. Та й з Емілією у мене різниця усього 13 років. Як мачуха - дивно, як подруга - навіщо. Якби вони жили в Україні, а не Канаді, то звичайно, що бачилися б і спілкувалися".
Нещодавно Катерина Остапчук похвалилася дуже коштовним подарунком, який її зробив чоловік.