Температура підвищиться вже найближчими днями.
Ще сьогодні, 29 жовтня, в Україні буде похмуро та вогко, але надалі погода покращиться та стане тепліше. Про це на своїй сторінці у Facebook розказала відома синоптикиня Наталка Діденко.
"Надалі в Україні передбачається тепліша погода, вдень до +12...+17 градусів", - спрогнозувала вона.
Водночас у суботу, 1 листопада, температура в Україні трохи знизиться. Наталка Діденко прогнозує, що буде +10...+12 градусів.
За даними Укргідрометцентру, 29 жовтня в Україні буде хмарно з проясненнями.
По всій країні, крім більшості південних областей, очікуються невеликі дощі.
Вітер переважно південно-західний, 7-12 м/с, вдень в західних, Житомирській та Вінницькій областях місцями пориви посиляться до 15-20 м/с.
Температура вдень +8°...+13°, на Закарпатті та півдні країни повітря прогріється до +16°.
В Карпатах вдень пройде невеликий мокрий сніг та дощ. Пориви вітру у горах будуть 17-22 м/с, а вдень очікується не вище +1°...+6°.
На Київщині сьогодні буде хмарно з проясненнями. Очікується невеликий дощ. Вітер буде південно-західний, 7-12 м/с. Температура по області очікується від +8° до +13°, а у столиці термометри покажуть +10°...+12°.