Уночі та вранці місцями може спостерігатися туман.
На українців чекає теплий тиждень, денна температура на півдні країни сягатиме до +16 градусів. Про це в коментарі Погода УНІАН сказав Іван Семиліт, синоптик Відділу взаємодії із засобами масової інформації Українського гідрометеорологічного центру.
Відповідаючи на запитання щодо того, чи довго ще протримається таке тепло, яким розпочався листопад, він розповів, що з 4 по 6 листопада погоду біля земної поверхні зумовлюватиме поле високого тиску. Утім, на висотах погодні процеси будуть протилежними, що зумовлюватиме хмарність.
Крім того, 4-5 листопада із заходу переміщуватиметься атмосферний фронт, який у більшості областей спричинить невеликі, місцями - помірні дощі. 6 листопада вже буде переважно без опадів.
"Утримуватиметься тепла, як для цієї пори, погода. Хоча температура зазнаватиме незначних коливань, залежно від прояснень", - зауважив Семиліт.
Уночі та вранці місцями по території України може спостерігатися туман. Температура вночі становитиме +3°...+9°, а 5-6 листопада в західних областях 0°...+5°. У денні години - це +8°...+13°, а на півдні країни - до +16°.
На уточнення щодо того, скільки ще часу буде тепло, синоптик зазначив, що "загалом така температура буде утримуватись протягом цього тижня". У нічні години можуть бути певні зниження температури.
"Якщо у нас антициклончик буде, поле високого тиску на території України, то в нічні години буде інтенсивніше охолодження повітря, тому вночі буде прохолодніше. Але у денні години у нас зберігатимуться такі значення температури, як зараз. Тобто без істотних змін впродовж тижня. Надалі ми поки не можемо сказати, оскільки розуміємо, що все може змінюватися", - сказав експерт.
Так, загалом цього тижня, якщо не зважати на невеликі, а місцями - помірні дощі 5 листопада у північних, центральних та південних областях, то "щодо температури буде плюс-мінус непогано".
Як повідомлялося, раніше синоптик Ігор Кібальчич зазначив, що тепла погода в Україні протримається ще кілька днів, а потім на українців очікує похолодання.
Так, за даними Кібальчича, початок листопада буде теплим і практично без дощів, але з 9 числа очікується поступове похолодання та зниження температури.