Матриця відпочиває: у Міноборони РФ розповіли, як спецназ зламує комп'ютери за допомогою думки

За словами полковника Пороскова, спецназ, який володіє "методиками бойової парапсихології", вміє читати документи іноземною мовою, що лежать в закритому сейфі.

Журнал Міноборони Росії повідомив про те, що у російських військових існують методики бойової парапсихології, за допомогою яких можна проникати в думки противника і зламувати комп'ютерні програми.

Відповідну статтю «Суперсолдат для воєн майбутнього» полковника запасу Миколи Пороскова опублікував офіційний журнал Міноборони «Військовий збірник», передає РБК.

В матеріалі стверджується, що російський спецназ використовував в Чечні «бойові методики парапсихології».

Читайте такожДерждума заборонила військовим РФ використовувати смартфони на службі і робити публікації в соцмережах

«Той, хто володіє технологією метаконтакту, може вести, наприклад, невербальний допит. Він «наскрізь» бачить взятого в полон солдата супротивника: що це за людина, які у нього слабкі та сильні сторони, чи піде він на вербування. Достовірність допиту практично стовідсоткова. Від нього неможливо «відкрутитися». Технології протидії такому допиту навчаються бійці спецназу на випадок потрапляння у полон, вищі особи країни або керівники великих промислових і банківських структур - для збереження державної або комерційної таємниці», - йдеться в статті.

За словами полковника Пороскова, такі методики допомагають військовим в освоєнні іноземних мов, лікуванні у бойових умовах, виявленні засідок, схронів, складів і схованок противника. Російські фахівці навчилися телепатії, працюючи з дельфінами, стверджує він.

«Вони подумки давали тваринам команди, які ті виконували. Подібне практикував знаменитий дресирувальник Дуров. Методика, як виявилося, може бути застосована і для людей. Більш того, виявився можливим вплив навіть на техніку. Зусиллям думки можна, наприклад, зламати комп'ютерні програми, спалювати кристали в генераторах, підслуховувати розмову або порушувати теле - і радіопередачі, комунікації. Успіхом завершилися такі експерименти, як прочитання документа, що лежить в сейфі, навіть якщо він іноземною мовою, якою ми не володіємо; визначення осіб, які входять в терористичну мережу; виявлення потенційних кандидатів в терористичні угруповання», - стверджується в матеріалі.